ÜRÜNLERİMİZ

BÜTÜN PİLİÇ
Sofranızın baş tacı… Tek başına günü kurtarabilen ana yemeğiniz: Bütün Piliç. Beypiliç’in modern tesislerinde hava ile soğutularak üretilen içsiz, boyunsuz, taze ve %100 doğal piliç.
KANAT
Kimilerine göre tavuğun en güzel yeri, kimilerine göre mangalın vazgeçilmezi: Tavuk Kanat. Beypiliç’in modern tesislerinde; pilicin boyun, göğüs ve kalçasının ayrılmasıyla elde edilen taze ve %100 doğal piliç kanadı.

BUT
Fırında, ızgarada ya da tencerede… Piştiği her yerde ayrı bir lezzet kazanır: Piliç But. Beypiliç’in modern tesislerinde; pilicin boyun, göğüs ve kanatlarının ayrılmasıyla elde edilen taze ve %100 doğal piliç but.
GÖĞÜS
İster yemekte, ister salatada… Sağlıkla harmanlanan sofraların vazgeçilmez lezzeti: Piliç Göğüs. Beypiliç’in modern tesislerinde; pilicin boyun, kanat ve kalçasından ayrılmasıyla elde edilen taze ve %100 doğal piliç göğsü.
İLERİ İŞLENMİŞ
Sofralarında “Pratik, sağlıklı ve lezzetli” çözümler arayanların tercihi: İleri İşlenmiş Ürünler. Beypiliç’in modern tesislerinde; %100 piliç kıyması ve baharatlarla hazırlanan karışıma, özel kalıplarda şekil verilmesiyle hazırlanan pratik Beypiliç ürünleri.
SOSLU
“Ben pilici baharatlı severim” diyenlerin vazgeçemeyeceği lezzet: Soslu Piliç Ürünleri. Beypiliç’in modern tesislerinde; pilicin çeşitli sos ve baharatlarla harmanlanmasıyla elde edilen kanat, pirzola ve göğüs ürünleri.
PEKİN ÖRDEĞİ
İster Portakallı, ister fırında… Lezzetiyle farklı tatlar keşfettiren, en özel yemeklerin vazgeçilmezi; ördek.
Beypiliç’in modern tesislerinde hava ile soğutularak üretilen taze ve %100 doğal ördek.
PİLİÇ YAPRAK DÖNER
Kimi ekmek arası sever, kimi pilav üstü… Döner severlerin vazgeçemediği lezzet: Piliç Yaprak Döner.
Beypiliç’in modern tesislerinde; %100 piliç eti ve baharatlarla hazırlanan karışımın, hijyenik şekilde dilimlenmesiyle oluşturulan Beypiliç ürünü.
TAVUK YUMURTASI